Günümüzde nakliyatçılık sektörü artık oldukça modern yöntemlerle hizmetlerini takdim ediyor. Asansörlü taşıma bu modernite çerçevesinde sağladığımız hizmetlerden sadece bir tanesi efendim. Eğer sizlerde modern şartlarda evinizi taşımak istiyorsanız lütfen web sitemizden ayrılmayınız. Çünkü uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmamız evden eve nakliyat konusunda sizlere farkındalık yaratan çalışmalar sunuyor. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan iletişim seçenekleri üzerinden firmamıza ulaşmak ve yetkililerimizden profesyonel destek istemek olacaktır. Sonrasında hizmetlerimiz kesintisiz bir şekilde sürdürülüyor ve nakil işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşiyor. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve hizmetlerimizin ayrıntılarını aktarmaya başlayalım.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmetimiz Hasarsız Nakil Sağlıyor

Firmamız ile bağlantı kurmanızın ardından eşyaların yerinde incelendiği bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz expertiz hizmeti olarak adlandırılan bu çalışmamız en uygun fiyatların sizlere takdim edilebilmesi için büyük önem arz ediyor. Daha sonra firmamız üzerinde karar kılmamız durumunda taşınma tarihi belirtiyorsunuz. Bu taşınma tarihinde adresinize ulaşan ekibimizin bir başka önceliği eşya paketleme ve ambalajlama çalışmasıdır. Profesyonel düzeyde gerçekleştirmiş olduğumuz bu izolasyon çalışmasında strafor köpük, battaniye, streç film ve koliler kullanıyoruz. Ayrıca personelimiz mobilya grubuna dâhil eşyalarınızın uygun şekilde sökülmesi ve ulaşılan adreste kurulum işlemlerini itinalı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Eşya Sigortalama Huzurlu Nakliyat

İzin verirseniz firmamızın kurumsal anlamda gerçekleştirmiş olduğu bir başka hizmete kısaca değinelim. Yükleme, boşaltma, kurulum ve sürecin başından itibaren hizmetlerimizi eşya sigortalama konseptinde gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla firmamızın olağanüstü titiz çalışmasına rağmen olası bir hasar bu sigorta tarafından karşılanıyor. Tabi sizlere sağlamış olduğumuz nitelikli hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Sözgelimi eşyanızın gideceği bir adres bulunmaması durumunda eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu depolar modern bir çerçevede hazırlanmış nem, rutubet veya zararlı canlılara karşı özel tedbirlerle desteklenmiş depolardır. Bunun dışında ofis ve büro taşıma, şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat gibi tüm taleplerinizi en üst düzeyde karşılayacak firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Yetkililerimiz sizi başta asansörlü taşıma hizmeti olmak üzere tüm çalışmalarımız hakkında aydınlatacaktır. Çağdaş ve modern koşullarda sağladığı hizmetleri ile firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın