Tahliye, tayin veya başka bir zorunlu nedenle eşyalarınızın geçici olarak barındırılması mı gerekiyor. Yanıtınız evet ise modern tesislerimizde sağladığımız eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz efendim. Depolarımız çağdaş bir anlayışla inşa edilmiş güvenlikli tesislerden oluşuyor. Tek yapmanız gereken sitemizde bulunan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve hizmetimizden yararlanmak olacaktır. Elbette eşyalarınızın bulunduğu yerden depolarımızda nakil edilmesi gerekecektir. Konsept bir anlayış çerçevesinde hizmetlerini sürdüren firmamızdan nakil ve depolama hizmetini aynı anda talep edebilirsiniz. Dilerseniz şimdi de hizmetlerimizin detayları noktasında sizleri aydınlatalım. Firmamızı aramanızın ve profesyonel destek istemenizin ardından tamamen ücretsiz ve müşteri memnuniyetine dayalı ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama Büyük Önem Taşıyor

Takdir edersiniz ki depolarda bekleyecek eşyalarınızın süresini sizler tayin edeceksiniz. Buradan hareketle bekleme süresi belirli olmayan eşyaların paketleme ve ambalajlama çalışması itina ile gerçekleştirmek zorundadır. Ancak lütfen bu konuda hiçbir tereddüt yaşamayınız. Çünkü firmamız baştan sona nakil ve depolama çalışmasını büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Üstelik hizmetlerimiz sigortalı taşımacılık ve sigortalı depolama hizmetleri ile destekleniyor. Bunun anlamı eşyalarınızın nakli sırasında tüm dikkat ve hassasiyetimize rağmen bir hasar oluştuğunda maddi anlamda eşyalarınızın koruma altında olduğudur. Elbette ücretsiz expertiz hizmeti için adresinizi ziyaret eden ekibimize bir taşınma tarihi belirtiyorsunuz. Sonrasında bu tarih dikkate alınarak asansörlü yük taşıma araçlarımız ile adresinizde oluyoruz.

Eşya Depolama Fiyatları Son Derece Makul Seviyelerde

İzninizle hemen çok fazla aldığımız bir sorunun yanıtı ile konumuza devam edelim. Eşya depolama fiyatları mevcut eşyanın yoğunluğu çerçevesinde gelişiyor. Dolayısıyla eşyalarınız ne kadar fazlaysa fiyat bir miktar yukarı yönlü hareket ediyor.  Bunun tam tersi eşyalarınızın az olması daha düşük fiyatlarda hizmet almanız anlamını taşıyor. Ayrıca paketleme sırasında balonlu naylonlar, strafor köpük koliler ve streç film gibi izolasyon malzemeleri kullandığımızı anti parantez vurgulamış olalım. Bunun yanı sıra az önce de belirttiğimiz üzere eşya depolama tesislerimiz son derece modern yapılardan oluşuyor. Rutubet, kemirgen canlılar veya olumsuz iklim koşullarından izole tesislerde eşyalarınızı barındırmış olacağız efendim. Lütfen firmamızı aramaktan ve çalışmalarımız hakkında fiyat talep etmekten çekinmeyiniz. 7/24 hizmet sağlayan müşteri destek hattımızı istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın