Ankara ilimizden herhangi bir şehire evinizi nakil edecekseniz kurumsal hizmetlerinde firmamızın sayfası doğru adresiniz efendim. Çünkü Ankara evden eve nakliyat konseptinde ayrıcalıklı ve nitelikli hizmetler üretiyoruz. Firmamızın çalışmalarından ve hizmetlerinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramak olacaktır. Daha sonra bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyalarınızın yerinde inceliyoruz. Bu hizmetimiz sonrasında binanızın asansörlü taşımaya müsait olup olmadığını ve tahsis edilmesi gereken en uygun araçları belirlemiş oluyoruz. Elbette uygun fiyatları ve nitelikli çalışmalarıyla firmamızı tercih etmeniz durumunda sizlerden bir taşınma tarihi talep ederek adresten ayrılıyoruz.

Eşya Paketleme Hizmetimizle Çalışmamız Start Alıyor

Tabi takdir edersiniz ki taşınma öncesinde eşyalarınızın iyi bir izolasyon işleminden geçirilmesine ihtiyaç bulunur. Dolayısıyla nitelikli ve ayrıcalıklı bir eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti ile hasarsız taşımacılığı hedefliyoruz. Bu izolasyon çalışmalarımız sırasında eşyanın durumuna göre balonlu naylonlar, koli, streç film ve diğer ihtiyaç duyulan izolasyon malzemelerini kullanıyoruz. Ayrıca gardolap, yatak odası, yemek odası ve sökülmesi gerekli tüm mobilyaları firmamızın personeli sökerek ulaşılan adreste monte ediyor. Elbette bu sökme ve kurulum işlemine su tesisatına bağlı beyaz eşyalarınız da dâhil olmaktadır. Buradan hareketle firmamızı tercih ederek huzurlu bir nakil süreci yaşayacaksınız diyebiliriz.

Eşya Sigortalama Sistemimiz Bulunmaktadır

İzin verirseniz bir önemli hizmetimizi daha aktardıktan sonra konumuza devam edelim. Bütün nakil sürecinin başından itibaren geçerli olacak ve firmamızdan kaynaklı olası hasarlar eşya sigortalama sistemimiz sayesinde herhangi bir mağduriyet yaşanmadan tanzim ediliyor. Bunun dışında ofis ve büro taşıma, şehir içi şehirlerarası taşımacılık gibi hizmet taleplerinizin geniş araç filomuz sayesinde karşılanabildiğinin altını çizmek istiyoruz. Elbette hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Sözgelimi eşyalarınızın ulaşması gereken herhangi bir adresi bulunmuyorsa, yani tahliye gibi bir nedenle evinizi boşaltmak zorundaysanız lütfen endişe etmeyiniz. Çünkü eşya depolama hizmetimiz bulunuyor ve depolarımız son derece modern kriterlerde hazırlanmış yapılardan oluşuyor. Dolayısıyla eşyalarınızın depolarımızda beklediği süre içerisinde rutubet veya kemirgen canlılar gibi eşya zarar vermesi muhtemel herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayacağına emin olabilirsiniz. Lütfen Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinden fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Ayrıca telefonlarımız 7/24 sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak üzere açık bulundurulmaktadır. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.