Söz konusu evinizin taşınması olduğunda doğal olarak bu hizmeti sağlayacak en iyi firma ile çalışmak isteyeceksiniz. Buradan hareketle evden eve nakliyat konseptinde uzun yıllardır ayrıcalıklı hizmetler üreten firmamızı tercih etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Üstelik uluslararası kalite standartlarında hizmetlerimizi son derece makul fiyatlarla takdim ediyoruz. Çalışmalarımızdan yararlanmak için şu an bulunduğunuz web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramanız yeterli oluyor efendim. Ayrıca isterseniz WhatsApp uygulamamız üzerinden firmamızın yetkililerine ulaşabilir ve bilgilendirilmek üzere aranmanızı isteyebilirsiniz. Kuruluşumuz en kısa süre içerisinde sizinle irtibat kuracak ve hizmetlerimiz hakkında çok daha kapsamlı bilgi aktaracaktır. Peki, firmamızı neden tercih etmelisiniz. İsterseniz daha fazla bekletmeyelim ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı şekilde bilgilendirelim.

Ücretsiz Expertiz Hizmeti Tüm Sürecin Başlangıcını Oluşturuyor

Uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile firmamız üzerinde karar kıldıysanız ilk fırsatta adreste eşyaların incelendiği bir ücretsiz ekspertiz çalışması yaparak süreci başlatıyoruz. Bu çalışma sonunda net fiyatlar ortaya çıkıyor ve ekibimiz adresinizden sizlerden bir taşınma tarihi alarak ayrılıyor. Elbette daha sonra belirlemiş olduğunuz tarih çerçevesinde asansörlü taşıma araçlarımız ile adresinize ulaşıyoruz. Tabi asansörlü yük taşıma hizmetimiz 18 kata kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla yüksek katlı daire ve işyerleri için hiç tereddüt etmeden firmamızı arayabilirsiniz. Taşınma süreci başladığında uzman personelimizin bir başka önceliğini eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti oluşturuyor. Bu izolasyon çalışması sırasında eşyanın durumuna göre battaniyeler, balonlu poliüretan naylonlar, strafor köpük ya da streç film gibi eşyayı koruyacak malzemeler kullanıyoruz.

Eşya Sigortalama Sistemi Uyguluyoruz

Takdir edersiniz ki her ev taşıması belirli riskleri barındırır. Ancak hemen belirtelim ki çok hassas bir taşıma gerçekleştiriyoruz. Fakat her şeye rağmen firmamızdan kaynaklı bir hasar söz konusu olursa uygulamış olduğumuz eşya sigortalama sistemi devreye giriyor. Dolayısıyla firmamızı tercih ederek huzurlu ve sorunsuz bir süreç yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. İzin verirseniz bir başka hizmetimiz hakkında daha sizleri aydınlatalım. Bazen tahliye zorunluluğu nedeniyle taşınmanın söz konusu olduğu durumlarda ulaşılacak herhangi bir adres bulunmayabiliyor. Bu durumda eşya depolama hizmetimizden maksimum düzeyde yararlanmanızın mümkün olduğunu lütfen unutmayınız. Lütfen başta evden eve nakliyat hizmetleri olmak üzere ofis ve büro taşıma veya fuar taşıma gibi sağlamış olduğumuz tüm çalışmalar için firmamıza 7/24 ulaşınız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın