Şehirlerarası veya şehir içi taşımacılık hizmetlerinden hangisine ihtiyacınız varsa web sitemiz doğru adresiniz efendim. Çünkü uluslararası kalite standartlarında nakliyatçılık hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde bulunan telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Daha sonra bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyalarınızı yerinde inceliyoruz. Bu incelemenin hemen ardından en uygun fiyatlarımızı sizlere takdim ederek adresinizden ayrılıyoruz.

Asansörlü Taşıma Hizmetlerimiz Çalışmayı Hızlandırıyor

Tabi taşınma tarihinde eğer binanızın konumu müsait ise asansörlü taşıma hizmetleri ile nakil işlemini gerçekleştiriyoruz. Bunun dışında eşya paketleme ve ambalajlama yapılmadan kapalı kasa araçlarımıza eşyalarınızı kesinlikle yerleştirmiyoruz. Balonlu naylonlar, strafor köpük koli ve benzeri izolasyon malzemelerinin dışında streç film ile kaplanan eşyalarınız sonrasında araçlarımıza düzgün bir şekilde istifleniyor.

Mobilya Söküm İşlemleri Personelimiz Tarafından Gerçekleştiriliyor

Elbette izolasyon işlemi sadece tek parça eşyalar için söz konusu değildir. Dolayısıyla mobilya söküm işlemlerini de firmamızın uzman personeli gerçekleştiriyor diyebiliriz. Bunun dışında çamaşır veya bulaşık makinesi gibi elektromekanik eşyalarınızın bulundukları yerden sökülme ve ulaşılan adreste montaj işlemini yine personelimiz gerçekleştirmektedir.

Sigortalı Taşıma Hizmetimiz Huzurlu Bir Nakil Süreci Yaşatıyor

Kurumsal hizmetler sunan firmamız sigortalı taşıma kriterleri çerçevesinde bu hizmetlerini sürdürmektedir. Dolayısıyla firmamızı tercih ederek huzurlu bir nakil süreci yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Ancak hemen belirtelim ki eşyanın hasarsız bir şekilde yerine ulaştırılması öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle firmamız olağanüstü bir dikkat ve titizlikle çalışmalarını sürdürüyor efendim

Büro ve Ofis Taşıma Bizim İşimiz

Bilindiği üzere hizmet sektörünün tamamında bilgi birikimi ve tecrübe büyük önem taşımaktadır. Buradan hareketle büro ve ofis taşıma hizmetlerinde firmamızı tercih etmenizde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu alanda hatırı sayılır bir referansımız bulunuyor.

Evden Eve Nakliyat Konseptinde Aranılan Firmayız

Ayrıca evden eve nakliyat konseptinde gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetler bu kadarla sınırlı değildir. Eşya depolama, fuar taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat ve daha birçok alanda firmamızdan profesyonel hizmetler talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Bunun dışında dilerseniz firmamıza WhatsApp uygulamamız üzerinden yazabilir ve başta Şehir içi taşımacılık olmak üzere tüm hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. Uygun fiyatları ve uluslararası kalite standartlarında hizmetleriyle firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Görüşmek dileğiyle hoşça kalınız.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın