Her yönüyle beklentilerinizin çok ötesinde bir nakliyat firması arıyorsanız lütfen sayfamızdan ayrılmayınız. Kızılay evden eve nakliyat olarak bu beklentilerinizi biliyoruz ve ayrıcalıklı çalışmalarımız ile sizlerin %100 memnuniyetinizi hedefliyoruz. Tek yapmanız gereken 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını aramak ve profesyonel destek istemek olacaktır. Sonrasında talep etmiş olduğunuz tarihte çalışmalarımıza başlıyoruz. İsterseniz sağlamış olduğumuz nitelikli hizmetleri biraz daha kapsamlı şekilde aktaralım. Öncelikle eşyalarınızın yerinde incelediğimiz bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu çalışma eşyalarınıza uygun kapalı kasa araç tahsis edilmesi ve fiyatların net olarak ortaya çıkması bakımından önemlidir. Daha sonra taşınma tarihinizi firmamıza bildirmeniz durumunda söz konusu tarih aralığında asansörlü yük taşıma araçlarımız ile adresinize ulaşıyoruz.

Ankara Nakliyat Firması Olarak Uzun Yıllardır Hizmetinizdeyiz

Elbette takdir edersiniz ki bu tarz bir hizmette çalıştığınız firmanın önemi bulunuyor. Dolayısıyla kurumsal kimliği ve disipline çalışması ile Ankara nakliyat şirketleri arasında saygın bir yere sahip firmamızı tercih etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Bu kısa hatırlatma ardından isterseniz konumuza kaldığımız yerden devam edelim. Taşınma günü adresinize ulaştığımızda bir başka önceliğimizi eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti oluşturuyor. Eşyaların hasar görmeden yerine ulaştırılabilmesi için bu izolasyon çalışmasına büyük önem gösteriyoruz. İzolasyon sırasında koliler, eşyanın durumuna göre battaniyeler ve üzeri streç film ile kaplanacak şekilde oldukça etkili bir çalışma gerçekleştirdiğimizi hemen belirtelim.

Sigortalı Taşımacılık Huzurlu Nakil

İzin verirseniz çalışmalarımızın hangi statüde gerçekleştiği ile ilgili ilave bir bilgi daha paylaşalım. Kuruluşumuz çağdaş anlayış temelinde hizmetler üretir ve sigortalı taşımacılık kriterlerine göre bu hizmetlerini takdim eder. Buradan hareketle firmamızı tercih ederek huzurlu bir nakil süreci yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca izolasyon çalışmasının yanı sıra mobilyalarınızın sökülmesi ve ulaşılan adreste tekrar kurulumunun sağlanması işlemlerini firmamız gerçekleştirmektedir. Elbette hizmetlerimiz saymış olduklarımız ile sınırlı değildir. Tahliye zorunluluğu gibi durumlarda eşya depolama, ofis ve büro taşıma, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri için firmamızın bilgi birikimi ve altyapısına güvenebilirsiniz efendim. Lütfen firmamızı aramaktan ve fiyat almaktan çekinmeyiniz. En uygun koşullarda en kaliteli hizmeti bulacağınız Kızılay evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Görüşmek dileğiyle hoşça kalınız