Ev taşımanın zorluklarını düşünmeyi lütfen bir kenara bırakın. Çünkü profesyonel eşya paketleme, asansörlü yük taşıma ve sigortalı taşımacılık hizmetleri ile Keçiören evden eve nakliyat taşınma sürecinizi ayrıcalıklı hizmetleri ile hissetmeden atlatmanızı sağlıyor. Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını arayabilir ve profesyonel destek isteyebilirsiniz. Ayrıca bizlere WhatsApp uygulamamız üzerinden ulaşabilir ve yetkililerimizin sizleri bilgilendirmesini isteyebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlıyoruz ve çalışmalarımız hakkında ayrıntılı şekilde bilgilendiriyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve sağlamış olduğumuz hizmetleri kısaca aktarmaya çalışalım.

Eşya Paketleme Uluslararası Kalite Standartlarında Gerçekleşiyor

Elbette hasarsız bir taşımacılık için tartışmasız kriter eşya paketleme hizmetlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesidir. Firmamız ister şehir içi, ister şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde mesafenin hiçbir önemi olmaksızın kaliteli bir izolasyon gerçekleştiriyor. Bu çalışmamızda eşyanın yapısına göre koliler, battaniyeler, balonlu poliüretan naylon ve streç film ile sarıyoruz. Ayrıca mobilya grubu eşyalarınızın sökülmesi ve kurulması işlemlerini lütfen dert etmeyiniz. Çünkü personelimiz duvara sabitlenmiş TV üniteleri ve su tesisatına bağlı beyaz eşyalar ile tüm mobilya grubu eşyalarınızı bulunduğu yerde sökerek izolasyon işlemlerine tabi tutuyor. Tabi ulaşılan adreste bu cihazların ve mobilyaların kurulumunu yine firmamızın uzman personeli gerçekleştiriyor.

Eşya Depolama Hizmetimizden Yararlanabilirsiniz

İzin verirseniz ihtiyaç duyulduğunda kurtarıcı görevi üstlenen bir hizmetimizden daha bahsedelim. Eşya depolama olarak adlandırdığımız bu hizmet evinizi veya işyerinizi tahliye etmek zorunda olduğunuz dönemlerde barındırma görevini üstleniyor. Depolarımız modern ve güvenlikli tesislerde yer almaktadır. Bunun dışında eşyaya zarar vermesi muhtemel olumsuz iklim koşullarından izole edilmiş depolarımızda rutubet veya kemirgen canlılar kesinlikle bulunmaz. Tabi hizmetlerimiz saymış olduklarımız ile sınırlı değildir. Sözgelimi ofis ve büro taşıma, fuar taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı gibi çok özel donanımı gerektiren ve birçok nakil hizmetini firmamızdan talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sigortalı taşımacılık gerçekleştirdiğimiz için olağanüstü hassas çalışmamıza rağmen firmamızdan kaynaklanabilecek olası hasarlar bu sigorta tarafından karşılanıyor. Lütfen nitelikli çalışmalarıyla Keçiören evden eve nakliyat hizmetlerini aramadan evinizi taşımak için net bir karar vermeyiniz. En uygun fiyat koşullarında en kaliteli hizmeti firmamızdan alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Görüşmek dileğiyle hoşça kalınız.