Ankara ilimizden şehiriçi veya şehirler arası nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız web sitemiz bu beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır efendim. Çünkü Ankara Gölbaşı evden eve nakliyat hizmetleri olarak uzun yıllardır hizmetinizdeyiz. En uygun fiyatlarımızı sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı arayarak veya WhatsApp uygulamamız üzerinden firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz. Eğer bilgilendirilmek üzere aranmanızı talep ederseniz yetkililerimiz kısa süre içerisinde sizinle bağlantı kuracaktır. İsterseniz sizleri nasıl bir süreç beklediği ve kısaca çalışmalarımız hakkında bir ön bilgi paylaşalım. Öncelikle en makul fiyatları çıkarabilmemizi sağlayacak tamamen ücretsiz expertiz çalışmasını adreste gerçekleştiriyoruz. Bu çalışma sonrasında sizlerden bir taşınma tarihi talep ediyoruz ve söz konusu tarihte araçlarımızla adresinizde oluyoruz.

Asansörlü Ev Taşıma Hizmetleri Sağlıyoruz

Ayrıca binanızın konum itibariyle asansörlü ev taşıma hizmetlerinde uygun olması durumunda bu yöntemi mutlaka tercih ediyoruz. Çünkü hem taşınma süresi kısalıyor, hem de hasarsız bir nakil bu yöntemle sağlanmış oluyor. Bunun dışında eşyalarınızı uluslararası kalite standartlarında paketlediğimizi hemen belirtelim.  Balonlu naylonlar battaniye ve streç film ile sarılan eşyalarınız yola çıkmaya hazır duruma getiriliyor. Elbette kurumsal nitelikte hizmetler sunan firmamızın eşya sigortalama sistemi bulunmaktadır. Dolayısıyla kuruluşumuzu tercih ederek huzurlu ve seri bir nakil anlamında son derece isabetli bir karar vermiş olacaksınız.  Eşya paketleme hizmeti sırasında su tesisatlarına sabitlenmiş bulaşık veya çamaşır makinesi gibi diğer beyaz eşyaların sökülmesi ve tekrar kurulması işlemlerini firmamızın uzman personeli gerçekleştiriyor.

Ofis ve Büro Taşımacılığı Uzmanlık Alanımız

Geniş bir konsept içerisinde hizmetler üreten firmamızın bir başka uzmanlık alanı ofis ve büro taşımacılığı çerçevesinde sağladığı hizmetlerdir. Buradan hareketle işyerinizin nakil edilmesi için firmamız ideal tercih olacaktır diyebiliriz. Ayrıca fuar taşımacılığı veya konser etkinlikleri gibi özel nakliyat hizmetleri için firmamızın bilgi birikimi ve deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Tabi hizmetlerimiz yukarıda saymış olduklarımız ile sınırlı değildir. Sözgelimi eşyalarınızın geçici sürelerde depolarda bekletilmesi gerektiği durumlarda eşya depolama hizmetimiz bulunuyor. Bu depolar rutubete karşı özel tedbirlerle desteklenmiş modern tesislerden oluşmaktadır. Bunun dışında çeşitli kemirgen canlılar ve eşyaya zarar verebilecek diğer olumsuz etkenlerden izole yapıda tasarlanmış depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz kadar barındırabilirsiniz. Gölbaşı evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.