Ankara ilimizde ikamet ediyorsanız ve herhangi bir yere taşınmayı düşünüyorsanız sayfamız çok doğru bir adres efendim. Çünkü Etimesgut evden eve nakliyat hizmetleri olarak yıllardır nitelikli çalışmalar üretiyoruz. Hizmetlerimizi talep etmek için firmamızı 7/24 arayabilir ve profesyonel destek isteyebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp uygulamamız üzerinden bizlere ulaşabilir ve bilgilendirilmek üzere aranmanızı isteyebilirsiniz. Yetkililerimiz sizleri mümkün olan en kısa süre içerisinde arayacak ve bilgilendirecektir. Dilerseniz şimdi de gerçekleştirmiş olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerin neler olduğunu kısaca gözden geçirelim. Öncelikle eşyanızın bulunduğu adrese uzman ekibimizi ücretsiz ekspertiz çalışması yapmak üzere yönlendiriyoruz. Ekibimiz uygun araç tahsisi ve net fiyatları sizlere eşyayı inceledikten sonra bildiriyor.

Asansörlü Yük Taşımacılığı ve Sigortalı Nakil

Ayrıca kuruluşumuz çalışma süresini kısaltan ve eşyanın hasar görmeden kapalı kasa araçlarımıza alınmasını sağlayan asansörlü yük taşımacılığı hizmetini mutlaka kullanmaktadır. Tabi ücretsiz ekspertiz çalışması sırasında binanızın konumunun bu aracın çalışmasına uygun olup olmadığını önceden kontrol ediyoruz. Bu kısa hatırlatma ardından hizmetlerimizin ayrıntılarına kaldığımız yerden devam edelim. Taşınma tarihinizde adrese ulaşan ekiplerimiz eşya paketleme ve ambalajlama hizmetine hemen başlıyor. Bu izolasyon çalışmasında balonlu naylon, strafor köpük, streç film ve kolilerin kullanıldığı bir hizmet söz konusudur. Bunun dışında olağanüstü dikkatli çalışmamıza rağmen firmamızın personelinden kaynaklanabilecek hasarlar sigorta kapsamında tanzim edildiği için herhangi bir mağduriyet yaşanması mümkün değildir.

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri İçin Firmamızı Arayabilirsiniz

Çok yönlü bir firma olarak hem şehirlerarası hem de şehir içi nakliyat hizmetleri için firmamızı arayabileceğinizi lütfen unutmayınız. Elbette ülkemizin dört bir yanına hizmetlerini ulaştıran kuruluşumuzun çalışmaları sadece saymış olduklarımız ile sınırlı değildir. Aynı zamanda evinizde bulunan mobilyaların söküm ve kurulum işlemlerini firmamızın uzman personeli gerçekleştiriyor. Ayrıca su tesisatına bağlı çamaşır veya bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların sökülme işlemini lütfen dert etmeyiniz. Çünkü bu cihazlarda personelimiz tarafından sökülerek ulaşılan adreste monte edilmektedir. Bunun dışında bir ayrıcalıklı hizmetimiz daha bulunuyor. Eşya depolama olarak adlandırılan bu hizmet eşyanızın ulaşacağı bir adres bulunmaması durumunda devreye giriyor. Depolarımızın rutubet sorunu veya diğer olumsuz koşulları barındırmadığını hemen belirtelim. Lütfen tüm çalışmalarımız ve hizmetlerimiz için Etimesgut evden eve nakliyat telefonlarını aramaktan çekinmeyiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet sizleri bekliyor efendim. Görüşmek üzere esenlikler diliyoruz.