İster evinizi taşıyın, ister işletmenizin yerini değiştirin Eryaman evden eve nakliyat olarak hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz efendim. Üstelik son derece titiz ve hassas bir nakil süreci içerisinde hasarsız taşımacılık gerçekleştiriyoruz. İzin verirseniz bu noktada hemen önemli bir hatırlatma yapalım. Olağanüstü titiz ve dikkatli bir çalışma gerçekleştirdiğimiz halde firmamız kaynaklı herhangi bir hasar sigortalı taşımacılık çerçevesinde maddi anlamda tanzim edilmektedir. Dolayısıyla kuruluşumuzu tercih ederek bu hizmeti maksimum memnuniyet düzeyinde alacağınıza emin olabilirsiniz. İsterseniz şimdi de sizleri nasıl bir nakil süreci bekliyor ve hizmetlerimizi özetleyecek şekilde kısaca bir bilgilendirme yapalım.

Ücretsiz Ekspertiz Çalışması İle Başlıyoruz

Takdir edeceğiniz gibi eşyalarınızın yerinde incelendiği ücretsiz ekspertiz çalışması sizlere en uygun fiyatları takdim edebilmemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Buradan hareketle firmamız ile bağlantı kurduktan sonra gerçekleştirdiğimiz fizibilite çalışması bir bakıma fiyatların netleşmesi ve uygun araç tahsis edilmesi bakımından başlangıç noktasını oluşturmaktadır diyebiliriz. Bu çalışmanın ardından firmamıza bir taşınma tarihi bildiriyorsunuz ve bu taşınma tarihinde asansörlü yük taşıma araçlarımızla adresinize geliyoruz. Elbette eşyalarınızın iyi bir izolasyon işlemine tabi tutulduğu bir başka çalışma hemen başlıyor. Eşyanın durumuna göre streç film, battaniye ve koliler dışında balonlu naylonlar sarılarak gerçekleştirilen izolasyon çalışmamız eşyanın sarsıntı nedeniyle hasar görmesini engelliyor.

Şehirler Arası Nakliyat Bizim İşimiz

Ayrıca firmamızın geniş bir araç filosu bulunması nedeniyle şehir içi ve şehirlerarası nakliyat anlamında hizmet talebinde her zaman bulunabilirsiniz efendim. Bunun dışında firmamızın 7/24 açık bulundurulan telefonları üzerinden veya WhatsApp uygulamamız yardımıyla firmamıza ulaşabilir ve bilgi talep edebilirsiniz. Bu hatırlatma ardından bir başka önemli hizmetimize daha kısaca değinelim. Evinizde bulunan gardolap, yatak odası takımı, baza ve benzeri mobilyalarınızı firmamızın personeli sökerek ulaşılan yerde monte etmektedir. Bunun yanı sıra bir başka önemli hizmetimizde eşyalarınızın ulaşacağı bir adres bulunmaması durumunda başvurabileceğiniz eşya depolama hizmetidir. Eşya depolarımız ulaşımı kolay güvenlikli tesislerde yer alıyor. Modern tesislerimiz rutubet veya eşyaya zarar vermesi muhtemel olumsuzluklardan izole şekilde tasarlanmış yapılardan oluşuyor. Lütfen hizmetlerimiz ile ilgili olarak kapsamlı bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Eryaman evden eve nakliyat hizmetleri olarak yetkililerimiz sizleri bilmek istediğiniz her konuda aydınlatacaktır. Arayın görüşelim efendim sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız. Görüşmek dileğiyle hoşça kalınız