Ankara’dan şehir içi ve şehirler arası herhangi bir yere taşınmayı düşünüyorsanız web sitemizin avantajlı koşullarından mutlaka yararlanmalısınız. Çünkü Dikmen evden eve nakliyat hizmetleri olarak uzun zamandır sizlere nitelikli hizmetler üretiyoruz. 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını aramanız çalışmalarımızın başlaması için yeterli oluyor. Elbette eşyalarınızı yerinde incelediğimiz ücretsiz expertiz hizmeti ile sizlere uygun fiyatları takdim etmiş olacağız. Sonrasında ayrıcalıklı çalışmalarımız başlıyor ve hizmetlerimizi belirlenen tarih aralığında sağlıyoruz. İsterseniz şimdi sürecin nasıl işleyeceği hakkında sizleri biraz daha detaylı şekilde bilgilendirelim.

Eşya Paketleme Hizmetimiz Hasarsız Taşımacılığın Değişmez Kriteri

Elbette eşyanın farklı bir yere nakil edilmesi bazı hasar risklerini ortaya çıkarmaktadır. Ancak iyi bir eşya paketleme hizmeti sağladığımız için bu hasarın hiçbir zaman ortaya çıkmayacağını düşünüyoruz. Firmamızın olağanüstü ve hassas çalışmasına rağmen taşınma sırasında ortaya çıkabilecek olası hasarların eşya sigortalama hizmeti sayesinde karşılanabildiğini hemen belirtelim. Dolayısıyla eşyalarınız maddi güvence altında yeni adresini ulaştırılacaktır diyebiliriz. Ayrıca bu izolasyon sırasında balonlu naylon olarak tabir edilen izolasyon malzemeleri kullanıyoruz. Tabi tek izolasyon malzemesi bu değildir. Aynı zamanda koliler ve streç film ile desteklenen bir paketleme ve ambalajlama çalışması söz konusudur.

Eşya Depolama Hizmetimiz Kurtarıcı Görevi Üstleniyor

İzninizle bir başka ayrıcalıklı hizmetimiz hakkında kısaca bilgilendirme yaptıktan sonra konumuza devam edelim. Herhangi bir nedenle eşyanızın tahliye edilmesi ve mevcut bulunduğu adresten çıkarılması gerekiyorsa eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Depolarımız ulaşımı kolay ve güvenlikli tesislerde yer almaktadır. Bunun dışında modern depolarımızın rutubet veya kemirgen canlılar gibi olumsuz koşulları asla barındırmaz. Bu kısa hatırlatma ardından dilerseniz taşınma sürecinde sağladığımız nitelikli hizmetlere geri dönelim.  Firmamız aynı zamanda mobilya söküm ve kurulum hizmetleri gerçekleştirmektedir. Yine bu kapsamda çamaşır veya bulaşık makineleriniz titizlikle sökülerek izolasyon işlemine tabi tutulur.

Ofis ve Büro Taşıma Konusunda Tecrübelerimizden Yararlanmalısınız

Firmamız konsept bir anlayış çerçevesinde hareket eder ve farklı alanlarda farklı hizmet türleri üretir. Bu çerçevede ofis ve büro taşıma konusundaki etkin tecrübelerimizden sizlerin de yararlanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Üstelik tıpkı evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi paketleme çalışması yine bu tarz iş yerlerinde de etkili bir şekilde uygulanıyor. Lütfen ister iş yeri, ister konut ayrıcalıklı çalışmalarımızdan yararlanmak için firmamızı 7/24 aramaktan çekinmeyiniz. Dikmen evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Esen kalınız.